Europejski Dzień Pielęgniarki Operacyjnej

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

,,Edukacja poprawia praktykę” to hasło Europejskiego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej na 2022 rok. Pandemia Covid 19 spowodowała, iż w naszej pracy skupiliśmy się na procedurach dotyczących postępowania z pacjentem zakażonym Covid i doskonaliliśmy te działania w miejscu pracy. Brakowało nam innego typu zawodowych spotkań, szkoleń, warsztatów i konferencji.

Z okazji naszego święta, w imieniu Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek i własnym, życzę Wam – Drogie Koleżanki i Koledzy dużo zdrowia, wytrwałości i siły w pracy za ogrom zadań jakie wykonujecie, by każdy pacjent przebywający w bloku operacyjnym czuł się bezpiecznie. Poczucia dumy z przynależności do grupy pielęgniarek operacyjnych, abyśmy mogli w niedługim czasie spotkać się na szkoleniach stacjonarnych, podzielić się wiedzą i wymienić doświadczenia. Niech każdy następny dzień odkrywa sens i wartość tej odpowiedzialnej pracy. Nasza edukacja wzbogaci nas w wiedzę praktyczną i tym zapewni pacjentom wysoki poziom opieki i bezpieczeństwo.

W obecnej sytuacji uczcijmy nasze Święto 15 lutego 2022 szkoleniem w miejscu pracy. Podzielcie się pomysłami i zdjęciami z tego szkolenia z nami i w mediach.

Z wyrazami uznania i szacunku,

Joanna Borzęcka

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *